#1 2010-06-13 14:50

nancy

Użytkownik

13757985
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 189
Punktów :   

Sezon 4 - spoilery

Pytanie Simone: Proszę powiedz mi, że w "Plotkarze", nie zamierzają grać kartą amnezji Chuca w przyszłym sezonie.

Ausiello: W "Plotkarze" nie zamierzają grać kartą z amnezja Chucka przyszłym sezonie. Ale trochę Bass-tard* wyjdzie ze swojego doświadczenia bliskiego śmierci, które zmieni człowieka


Pytanie Kayli: Jakieś informacje z "Plotkary" dotyczące Nate i Serena? Między nimi to naprawdę koniec?

Ausiello: Fakt, że producenci organizują casting na nową miłości Nate'a powinien odpowiedzieć na twoje pytanie.


*Bass-tard: gra słów, zmieszano nazwisko bohatera i słowo bastard, które oznacza sku***syna

plotkara.info


blair ♥ chuck | serena ♥ daniel
             {epic love}

Offline

 

#2 2010-06-21 14:13

 simetra

Użytkownik

8016655
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 167

Re: Sezon 4 - spoilery

co do Clémence Poésy to polubiłam tą aktorkę kiedy grała w HP, i fajnie, gdyby to ona zgrała Evę.
ale jak do tej pory wiadomo tylko, że zagra 'francuskę'. Mam nadzieję, że zostanie w GG na dłużej ;]

Offline

 

#3 2010-06-21 14:23

nancy

Użytkownik

13757985
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 189
Punktów :   

Re: Sezon 4 - spoilery

Długo raczej jej nie będzie, bo B,C,S będą przez dwa odcinki we Francji, no i jeśli zagra dziewczynę Chucka to na pewno będzie przez 3-4 odcinki, Josh & Stefani na pewno tak mówili.
Jeszcze jakieś spoilery z plotkara.info, już dawno je widziałam i chyba w Luźnych Gadkach zostały wrzucone, ale wyjątkowo się ucieszyłam:

Pytanie Simone: Proszę powiedz mi, że w "Plotkarze", nie zamierzają grać kartą amnezji Chuca w przyszłym sezonie.
Ausiello: W "Plotkarze" nie zamierzają grać kartą z amnezja Chucka przyszłym sezonie. Ale trochę Bass-tard* wyjdzie ze swojego doświadczenia bliskiego śmierci, które zmieni człowieka

Pytanie Kayli: Jakieś informacje z "Plotkary" dotyczące Nate i Serena? Między nimi to naprawdę koniec?
Ausiello: Fakt, że producenci organizują casting na nową miłości Nate'a powinien odpowiedzieć na twoje pytanie.

Oczywiście moja radość nie wynikała z pierwszego pytania, tylko z drugiego. Mam nadzieję, że dadzą jakąś fajną aktorkę, wytedy może nawet do obsady głównej wejść.

Jeszcze jakiś wywiad z Jessicą Szohr był i mogę powiedzieć tylko, że cieszę się, że aktorzy nie mają nic do powiedzenia, niech Vanessa leci na księżyć (mogłaby być z Natem, ale na to nie ma szns, więc bye bye!). a Dan ma być z Sereną.


blair ♥ chuck | serena ♥ daniel
             {epic love}

Offline

 

#4 2010-06-21 22:55

 blackangel_3o3

Użytkownik

7581719
Skąd: łódź
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 203

Re: Sezon 4 - spoilery

dobrze gadasz Nancy ;p jak przeczytałam to, ze Dan powienien byż z Vanessą to aż mną rzuciło ! ;p Dan ma być z Sereną i nie ma  innej opcji !


Są piosenki, które porywają do tańca,
Piosenki, przy których mamy ochotę śpiewać...
Ale najlepsze piosenki to te, które przenoszą nas do momentu,
gdy pierwszy raz je słyszeliśmy i jeszcze raz łamią nam serce.

Offline

 

#5 2010-06-22 09:28

 plistek43

Użytkownik

21281858
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 403

Re: Sezon 4 - spoilery

Pewnie,ze Dan ma być z Sereną.Tylko nie wiem czy im to wyjdzie.Ale bardzo bym chciała i to nie tylko ja.;pA Vanessa niech spada na drzewo!Nie musi być w tym serialu i już na pewno nie z Danem jako para.


Believe that dreams come true, because they do.

Offline

 

#6 2010-06-22 14:56

nancy

Użytkownik

13757985
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 189
Punktów :   

Re: Sezon 4 - spoilery

W ogóle jak można ich lubić. Odpuszczę już Serenę & Nate'a, też ich kiedyś lubiłam (haha, nie wiem dlaczego!), ale Dan & Vanessa są taką porażką...
Nawet jak nie będą razem (ale mają być!) to chociaż ich fani - czyli my   - doczekają się z nimi scen. Ile mieli w 3 sezonie oprócz ostatniego odcinka? Z tego co sobie przypominam - W pierwszych odcinkach po tym jak S. szalała za granicą, Dan wychodzi od Georginy, a mówi że był u Vanesski (o zgrozo, dobrze że to była Georgina), przedostatni odcinek - ojciec S. odjechał, limuzyna. To nie sprawiedliwe, jak S&N nie byli razem mieli dużo scen, a S&D nie. Ble, ble, ble, nie lubię Josha i Stephanie! No dobra lubię, bo S&D wracają, ale i tak czuję się pokrzywdzona. Poor me.


blair ♥ chuck | serena ♥ daniel
             {epic love}

Offline

 

#7 2010-06-22 18:24

 Ni

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 550
Punktów :   

Re: Sezon 4 - spoilery

Ja ich nie lubię! [Sereny, Dana] Obojga. Nudni jak flaki z olejem. Jedynym plusem Sereny jest fakt, że w miarę okej się ubiera. ;p
S&N - tragedia. Już wolę Dana i Serenę razem, najlepiej, by wyjechali gdzieś na dłuuugie wczasy. Do piątego sezonu.


B&J <3

Jestem kobietą. To jest czekolada. Której części nie rozumiesz?

Offline

 

#8 2010-06-30 20:45

 klau

Administrator

9781512
Zarejestrowany: 2010-05-17
Posty: 439

Re: Sezon 4 - spoilery

4 sezon rusza 13 września ; )

Offline

 

#9 2010-07-03 18:53

 Ni

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 550
Punktów :   

Re: Sezon 4 - spoilery

''We're still a ways away from the September 13 opener of Season Four, but the Parisian premiere of Gossip Girl will be filmed beginning next week in the French capital.

According to Grazia, the cast will be filming at a French University, La Sorbonne, in the Quartier Latin of Paris. The first two episodes of the season will be set in Paris.

On hand will be cast members Ed Westwick, Leighton Meester, Blake Lively, along with Clémence Poésy, who was recently cast as Chuck's mysterious lady friend Eva.''


Natasza! ; d
Fleur, po pewnym ff, dziwnie mi się kojarzy. XD



''Best. Casting. Ever.

Katie Cassidy is relocating from Melrose Place to the Upper East Side to play a new love interest for Nate on the upcoming fourth season of Gossip Girl, according to EW.

We're psyched about this, and not only for her obvious appeal to a site run by straight guys. Katie was the best thing about Melrose, and seems tailor made for GG, too.

The CW declined to renew Melrose Place after its ratings disappointed in its first season, but is smart to keep her in the CW fold with a multi-episode arc on Gossip Girl.

She’ll play a student at Columbia and a love interest for Nate, who supposedly goes to college there. Oh, and she “will make trouble” for several Upper East Siders.

A network source adds: “She is not what she appears.” But who is, right?

Especially on the UES, a little deception is a guarantee. Or a lot, if you're Georgina. Cassidy's character will first air in the Season Four premiere, slated for mid-September.''



''Blair Waldorf may rule the Upper East Side, but best not take a certain newcomer lightly.

According to Entertainment Weekly, the Katie Cassidy-Leighton Meester death match is so on this season, as Stephanie Savage reveals that Cassidy’s character will be a vixen who tangles with several characters, including the show’s reigning Queen B.

“When we had the idea for the role we knew there was going to be a really short list of actresses who could actually stand up to Blake [Lively] and Leighton on the screen,” says the show's executive producer. “Katie Cassidy felt like a great choice.”

We couldn't agree more, and can't wait to see what they come with for her.''


Ex dziewczyna vs obecna dziewczyna?; d No, no, no.. ; d


B&J <3

Jestem kobietą. To jest czekolada. Której części nie rozumiesz?

Offline

 

#10 2010-07-10 18:30

 klau

Administrator

9781512
Zarejestrowany: 2010-05-17
Posty: 439

Re: Sezon 4 - spoilery

na jednej z polskich stron, widziałam zdjęcia z planu w Paryżu. sytuacja między B. a S. ulegnie zmianie, podczas przepychanki jedna z nich wyląduje w fontannie : D

Offline

 

#11 2010-07-11 17:07

 simetra

Użytkownik

8016655
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 167

Re: Sezon 4 - spoilery

Serena chyba xd
ogólnie dawno nie zaglądałam na stronki z GG a tu już tyle newsów!
nie podoba mi się ta sytuacja pomiędzy C a tą francuzką. Ewidentnie jest jakiś romansik a to mnie trochę irytuje ;p
sypiać to on sobie może z kim chce ale poważny związek to już zarezerwowane dla B ;p
kuurde, ja chcę wrzesień xd

Offline

 

#12 2010-07-11 17:17

 plistek43

Użytkownik

21281858
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 403

Re: Sezon 4 - spoilery

Taaa,Serena raczej wpadnie do tej fontanny.Też to widziałam.A na filmwebie są już zdjęcia Chucka z tą francuska,jak sie całują.No to na pewno bedzie taki przelotny,letni "romans" a i tak na koniec C&B będą razem.


Believe that dreams come true, because they do.

Offline

 

#13 2010-07-11 21:12

 bella92

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-05-29
Posty: 173
Punktów :   

Re: Sezon 4 - spoilery

na www.gossip-girl.pl jest filmik od fanów jak B wpycha do fontanny S. i jak C. z ta francuską się całuje ..


"Look down deep, into the soul I know you have, and tell me if what you feel for me is real, or if it's just a game. If it's real, we'll figure it out...all of us. But if it's not, then please Chuck, just let me go."

Offline

 

#14 2010-07-11 23:37

 Ni

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 550
Punktów :   

Re: Sezon 4 - spoilery

a ja na razie jakoś 'odzwyczaiłam się' od GG, jeśli już na coś czekam, to raczej jest to pretty little liars. ^^
choć podejrzewam, że we wrześniu znowu się wciągnę ;P


B&J <3

Jestem kobietą. To jest czekolada. Której części nie rozumiesz?

Offline

 

#15 2010-07-14 21:24

nancy

Użytkownik

13757985
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 189
Punktów :   

Re: Sezon 4 - spoilery

http://images2.fanpop.com/image/answers … 00_300.jpg 

Moja teoria:
Georgina powiedziałą Danowi, że jest ojcem (ale prawdopodobnie nie jest), więc on, żeby się do tego przygotować xD opiekuje się czyimś dzieckiem. LMAO No, ale jak można to inaczej wytłumaczyć?


blair ♥ chuck | serena ♥ daniel
             {epic love}

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Granada Hotel Hotels Sepang