#1 2011-01-03 17:10

 LimMM

Użytkownik

10656937
Zarejestrowany: 2011-01-02
Posty: 12
Punktów :   

Nasze sugestie

Nie zauważyłam nigdzie takiego tematu, ale może któraś z was ma jakieś przemyślenia, właśnie sugestie dotyczące 4 sezonu co może być dalej, jakie losy mogą spotkać bohaterów?...


Widzę że po 11 odcinku większość chciałaby aby puki co Serena była z Benem mimo iż został mi jeszcze do obejrzenia ten odcinek ( a za pewne po nim mogę mieć mieszane uczucia i również stać się fanką S&B) tak sobie pomyślałam, przecież Ben to ten sam Ben, który chciał zemsty, odgryzł się na ojcu Nate, chciał usunięcia S z Columbi cały czas "strugał" Juliet  i chodź tak bardzo jej nienawidzę myślę że duża wina leży po stronie Ben. Czekając na 4x12 myślę, że sprawy mogłyby się obrócić na jego korzyść, Serena pomyli uczucie/wspomnienie z litością i poczuciem winy, będzie chciała go wyciągnąć on będzie taki niewinny i wrażliwy, wiecznie kochający naszą panienkę Von der Woodsen  co ich do siebie zbliży, Dan odejdzie na boczne tory, jak zwykle jakoś to przełknie bo jest oddanym przyjacielem będzie chciał być przy niej mimo wszystko, a Serenie oczywiście obejdzie bez bólu, Ben będzie mógł chcieć się odbić (pamiętajmy że więzienie zmienia ludzi... i go zmieniło to nie ten sam Ben co z internatu) może przecież udawać o ile pamiętam to zamożny nie jest, a Serena= luksus, drogie gadżety, gale ciuchy itd. co może mu odpowiadać. Czyli mógłby być taki nieuczciwy i wykorzystać S, w między czasie kiedy Blair będzie trudno bo wciąż kocha Ch, może zakolegować się z Danem co będzie komicznie wyglądało przecież to dwa różne światy,ale obje zaczną je poznawać.Serenie może zacząć to przeszkadzać więc pokłóci się z Blair, która jej wytknie, że jest inaczej, może też się pokłócić z Danem, np o Bair, i to, że nie powiedział jej że wyjeżdża gdzieś tam na stypendium staż, co kolwiek wtedy i Dan zrobi jej awanturę pierwszy raz powie jej jaka jest i jak się czuł, może nawet zaznaczyć, że cały czas ją kochał, zdruzgotana S jak zwykle po czasie zauważy jak jest naprawdę i co dookoła się dzieje, po namyśle, pojedzie na peron i będzie próbowała zatrzymać pociąg D, który odjedzie lecz bez niego bo np coś nie załatwił może stanąć za nią i zapytać:  - Serena? What are you doing?

Hahahaha no wiem masło maślane, może trochę przesadzam,ale puki co powymyślać można, w mojej głowie jest pełno takich kombinacji co może być dalej:D

Ostatnio edytowany przez LimMM (2011-01-03 17:16)

Offline

 

#2 2011-01-03 23:12

 Ni

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 550
Punktów :   

Re: Nasze sugestie

Szczerze mówiąc, to wydaje mi się, że Blair szybciej zaakceptuje Dana, o. Sereny nie lubię, w zasadzie mi bez różnicy.
BTW czekam na Dair. Już widzę to wywoływanie zazdrości Chucka. ^_^


B&J <3

Jestem kobietą. To jest czekolada. Której części nie rozumiesz?

Offline

 

#3 2011-01-03 23:35

 alkamb

Użytkownik

1539331
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 301
Punktów :   

Re: Nasze sugestie

Chciałabym jakiegoś dramatu w plotkarze, wiecie znów akcje razem ale tak na prawdę razem.. i żeby była cała 'operacja' czyli że się spotykają, umawiają plan [Tylko bez Dana bo jak do tej pory wszystko psuł ;p ]


I'm Chuck Bass....... To wszystko co mam do powiedzenia xDD

Offline

 

#4 2011-01-03 23:41

 blackangel_3o3

Użytkownik

7581719
Skąd: łódź
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 203

Re: Nasze sugestie

ja bym tylko chciała żeby powrócił klimat pierwszego i drugiego sezonu


Są piosenki, które porywają do tańca,
Piosenki, przy których mamy ochotę śpiewać...
Ale najlepsze piosenki to te, które przenoszą nas do momentu,
gdy pierwszy raz je słyszeliśmy i jeszcze raz łamią nam serce.

Offline

 

#5 2011-01-03 23:46

 plistek43

Użytkownik

21281858
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 403

Re: Nasze sugestie

Ja tak samo.No i żeby była ta iskra żeby można poczuć Plotkarę bo jakoś dawno jej nie widziałam:) No i chciałabym żeby Serena była z Benem i żeby było więcej wspólnych wyjść i gierek.


Believe that dreams come true, because they do.

Offline

 

#6 2011-01-09 17:31

 theBitchisBack

Nowy użytkownik

Skąd: Oleśnica (dolnośląskie)
Zarejestrowany: 2011-01-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nasze sugestie

Również chciałabym aby powróciły klimaty wcześniejszych sezonów, tęsknie za Jenny która niemalże co chwile wymyślała bardzo fajne intrygi ; )

Offline

 

#7 2011-04-24 17:50

annulla

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nasze sugestie

S. na wieść o tym,że Dan zbliżył się do Blair poczuje się zdradzona. Zrozumie,że zawsze kochała Dana i mogła na niego liczyć. Postanowi razem z C. ich rozdzielić. Ich intryga się uda,ale gdy Dan dowie się o udziale Sereny postanowi zerwać z nią wszelkie kontakty i wyjechać na stypedium do Londynu. W drodze na lotnisko potrąca go samochód. W ciężkim stanie trafia do szpitala. Zrozpaczona S. będzie obwiniać się i czuwać przy jego łóżku. Przyjaciele nie będą potrafili jej pomóc. B. na wieść o wypadku Dana wraca z Włoch gdzie była z C. Byłe przyciółki kłócą się i wzajemnie obwiniają. B. mówi S. , że się na niej zemści jeśli Dan się nie obudzi.
( Wiem wyszło to strasznie melodramatycznie,ale dzisiaj mi się trochę nudziło i wymyśliłam tą historyjkę)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gossip-girl.pun.pl