#1 2010-12-29 01:34

 klau

Administrator

9781512
Zarejestrowany: 2010-05-17
Posty: 439

Podsumowanie I połowy czwartego sezonu

Jako iż rok 2010 dobiega końca, emocje po 11 odcinku opadły, a my jesteśmy już na półmetku warto podyskutować o tym co było i jak to wyglądało.
i co mieliśmy? Paryż, księcia, seks na fortepianie, prostytutkę niczym księżniczka, wojnę, brak LJ, Dana jako ojca, wieczne problemy Sereny, mściwą Juliet, kolejny romansik S., trochę jakże burzliwej przeszłości, tragiczny trójkąt, dwulicową Lily.

Szczerze mówiąc dla mnie plotkara powoli traci swoją iskrę, pierwsze dwa sezony byłe genialne, a od 3 poziom spada (chociaż finałowy odcinek był bardzo dobry); jedyne co było dobre to chyba te retrospekcje w 11 odcinku i nowa dobra para SerenaxBen (Berena mi dziwnie brzmi). te ubrania Blair nie są już takie fajne, Jenny mi brakuje, muzyka też już nie jest taka plotkarowa. Powiem tyle, że liczę na to, że druga połowa będzie lepsza, chociaż czuję, że ograniczy się jedynie do próby wyciągnięcia Bena z więzienia i odebrania Lily udziałów w BI + rozterki Rily i Dereny

Offline

 

#2 2010-12-29 13:38

 plistek43

Użytkownik

21281858
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 403

Re: Podsumowanie I połowy czwartego sezonu

Nom ja tak samo.Plotkara już traci troche no niewiem jak dalej pójdzie.Chciała bym żeby Serena była z Benem i żeby było więcej Jenny.A Blair zbrzydła już te jej stroje nie są takie same i muzyka,masz rację już nie ma tej iskry,pałera w GG.


Believe that dreams come true, because they do.

Offline

 

#3 2010-12-29 17:18

 Ni

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 550
Punktów :   

Re: Podsumowanie I połowy czwartego sezonu

Haha! Czyli nie mam zwidów. Jak patrzę na stroje B. z 1. i 2. sezonu to OMG. Teraz w sumie też OMG, ale niestety już nie z zachwytu.
W tej chwili nie wyobrażam sobie dalszych sezonów GG. Scenarzystom naprawdę pomysłów zaczyna brakować. Pojawiają się nowe wątki, ale sprawiają wrażenie niedociągniętych (no nie mogę odżałować sprawy z Juliet, do tego porzucony wątek Dana-ojca...).
Liczyłam na więcej. Czwarty sezon zapowiadał się nieźle, a wyszło, jak wyszło.


B&J <3

Jestem kobietą. To jest czekolada. Której części nie rozumiesz?

Offline

 

#4 2010-12-30 00:28

 alkamb

Użytkownik

1539331
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 301
Punktów :   

Re: Podsumowanie I połowy czwartego sezonu

Dla mnie wielkim PLUSEM sezonu brak Jenny [ sama przeciwko światu jak zawsze ;P ]  Od początku drugiego sezonu zaczęła mnie tak denerwować że szkoda słów...

Z wszystkich odcinków moim zdanie najnudniejszy był odcinek 9 pamiętam że obejrzałam go po angielsku w dniu premiery  [wtorek] i póżniej już mi się nie chciało oglądać go z  napisami.
Najlepszy natomiast 11, ciekawy i myślę że może dalej będzie lepiej z kondycją serialu. 

Denerwowało mnie że wszystkie wątki były takie niedociągnięte, np Lily płaciła Juliet, ale później się wszystko wydało i nie było rozwiązania tej sytuacji.  Serena i Colin krążyli wokół siebie i krążyli a jak mogli być razem to on wyjechał.... Co dalej, Nate taki zakochany w S ale jakoś dał se spokój jak D znów latał za S...dalej dziecko Dana.
Mogli się scenarzyści przyłożyć bardziej.     

Wiem jedno nie chce by Plotkara się skończyła...

A no właśnie, czy tylko ja mam wrażenie że w całym sezonie nie odczuwało się obecności tytułowej bohaterki...?!


I'm Chuck Bass....... To wszystko co mam do powiedzenia xDD

Offline

 

#5 2010-12-30 02:14

 Ni

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 550
Punktów :   

Re: Podsumowanie I połowy czwartego sezonu

Mi najbardziej brak Plotkary rzucał się w oczy w sezonie III. Teraz jest trochę lepiej, ale i tak pod tym (i nie tylko tym) względem I i II sezon wymiatają.


B&J <3

Jestem kobietą. To jest czekolada. Której części nie rozumiesz?

Offline

 

#6 2010-12-30 12:44

 plistek43

Użytkownik

21281858
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 403

Re: Podsumowanie I połowy czwartego sezonu

A no 1 i 2 sezon najlepsze.W 3 i teraz w połowie 4 tej Plotkary "nie widać" aż tak.A szkoda.

Ja też nie chcę żeby Plotkara się skończyła bo to fajny serial jest:) Ale jak tak dalej pójdzie i zabraknie już całkiem pomysłow?Kto wie...Oby druga połowa 4 sezonu była lepsza,mam taką nadzieję.


Believe that dreams come true, because they do.

Offline

 

#7 2010-12-30 14:48

 alkamb

Użytkownik

1539331
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 301
Punktów :   

Re: Podsumowanie I połowy czwartego sezonu

Myślę że tak łatwo nie zrezygnują  z plotkary... Widzą wyniki oglądalności powinno im to dać do myślenia że trzeba ruszyć cztery litery i brać się do roboty ;P


I'm Chuck Bass....... To wszystko co mam do powiedzenia xDD

Offline

 

#8 2010-12-31 10:53

Minia2208

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podsumowanie I połowy czwartego sezonu

Cześc, kiedy będzie następny odcinek Plotkary sezonu 4 czyli 12 odcinek???? Czekam z utęsknieniem!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#9 2010-12-31 10:59

Minia2208

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podsumowanie I połowy czwartego sezonu

Może ktoś wie gdzie Go można oglądnoąc

Offline

 

#10 2010-12-31 12:11

 blackangel_3o3

Użytkownik

7581719
Skąd: łódź
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 203

Re: Podsumowanie I połowy czwartego sezonu

tak, 24 stycznia będzie nowy odcinek


Są piosenki, które porywają do tańca,
Piosenki, przy których mamy ochotę śpiewać...
Ale najlepsze piosenki to te, które przenoszą nas do momentu,
gdy pierwszy raz je słyszeliśmy i jeszcze raz łamią nam serce.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gossip-girl.pun.pl noclegi Dźwirzyno