#1 2010-10-26 18:51

 simetra

Użytkownik

8016655
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 167

04x06 Easy J

Co myślicie?

Jak dla mnie to odcinek super, dużo się działo. Zacznę oczywiście od C&B ;D
ostatnia scena z nimi była powalająca, Chuck 'dobrze się zachował', nareszcie.
Taka szczera rozmowa między nimi to coś nowego od dłuższego czasu.
Jenny mnie zawsze denerwowała i znowu mnie zdenerwowała w tym odcinku. Wraca to, ma się za nie wiadomo kogo, miesza, mąci. Tzn. wiem, ze zamierzała nie wchodzić Blair w drogę, tak jak się umówiły, ale mimo wszystko z tą plotką przesadziła. Dobrze, że już pojechała.
Uwielbiam Blair! Zwłaszcza przeciwko J - jest bezwzględna ;D
Nate'a mi trochę szkoda, zawsze mu się jakaś felerna laska trafi.
Co do Juliet i Colina - WOW. Serio, tego się nie spodziewałam. Czyli jest tak, że ona go poprosiła, żeby rozkochał w sobie Serenę, tak? Celowo? Bo tej sceny nie zrozumiałam za dobrze bez napisów.
Nie ma Vanessy i od razu się lepiej zrobiło, ciekawiej ;D
Śmiać mi się trochę z Lily chce, biedaczka serio uwierzyła, że S 'zaczyna myśleć o swojej przeszłości' i odstawia chłopaków - JASNE ;D

Offline

 

#2 2010-10-26 20:10

 nadira1204

Użytkownik

7619400
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2010-09-22
Posty: 61
Punktów :   

Re: 04x06 Easy J

Popieram Odciek o wiele ciekawszy, a ostatnia scena między Chuckiem a Blair była porównywalna, w sensie emocjonalnym, do tej z Paryża Jenny jak Jenny, przyjechała wyjechała i alleluja:P Serena i profesor, czyli standard No i Juliet z profesorkiem to coś nowego

Offline

 

#3 2010-10-26 21:17

 alkamb

Użytkownik

1539331
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 301
Punktów :   

Re: 04x06 Easy J

Ja jeszcze przeżywam ten odcinek a widziała go o 12, tylko czekałam jak Chuck I Blair rzuca się na siebie, w sensie pocałunków a nie wojny na śmierć i życie.   Ale na szczęście to stanie się już za tydzień

Colin i Juliet bo było  WOOOOW!! Powiedziałabym, ale to jego 'Hej Juliet' było powalające na początku jak wszedł do pokoju, widzowie dostają zawału a on bez stresowa 'hej'
On jej jakiś czek dawał chyba... Co ta Juliet kręci, to się chyba wyda w odcinku 8
bo czytałam w spoilerach że ->Nate i Dan zdadzą sobie sprawę że wciąż kochają Serene i że Nate konfrontuje się z Juliet po tym jak jej tajemnice wychodzą na jaw<-

Jeśli już jesteśmy przy Juliet, czy tylko mi nie podobała się jej marynarka, od przodu całkiem spoko ale tyłu był moim zdaniem nieciekawy.

Nate kurcze szkoda mi go, jest taki przystojny a ma takiego pecha ;/ Ostatnio przeglądam sobie stare odcinki i kurcze on cały czas miał przesrane, tak w miar emu się układało jak był z Sereną a później ten jej ojciec wszystko schrzanił.
Jagbym miała podjąć decyzje z kim ma być S to bym miała problem, z jednej strony 
Dan [Pączek]  jak są razem to fajnie ale jak tylko się zatnie ta cholerna winda to się rozstają i tak w kółko, tylko rozmawiają zrywają całują się schodzą i tak w kółko.
Nate [Eklerek] On zawsze jakoś tak chciał być z tą Sereną więc chociażby ze względu na jego szczęście chciałabym by byli razem

No i Chuck [jak ustaliłyśmy- Ciasto Czekoladowe] ale go nie biorę pod uwagę on ma być z Blair.



OMG jak się rozpisałam Sorki ;*
Ale jakoś trzeba skomentować odcinek, mam jeszcze wiele do wyżalenia się al eto wyjdzie w dalszej konwersacji..


I'm Chuck Bass....... To wszystko co mam do powiedzenia xDD

Offline

 

#4 2010-10-29 23:39

 blackangel_3o3

Użytkownik

7581719
Skąd: łódź
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 203

Re: 04x06 Easy J

oo ja dopiero teraz obejrzałam ! WOW scana Chiar <3 jeszcze z Love the way you lie w tle. cuuudo. i Julliet z Colinem... wtf?! Jaaaa chce już żeby Dan się zszedł z Sereną !! ;D


Są piosenki, które porywają do tańca,
Piosenki, przy których mamy ochotę śpiewać...
Ale najlepsze piosenki to te, które przenoszą nas do momentu,
gdy pierwszy raz je słyszeliśmy i jeszcze raz łamią nam serce.

Offline

 

#5 2010-10-30 12:13

 plistek43

Użytkownik

21281858
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 403

Re: 04x06 Easy J

Acha,scena C&B była cudowna.I ta piosenka w tle...
Nie podoba mi się ta Juliet.Znowu Nate będzie cierpiał,biedny.I co ci wszyscy mają do S.No kurde!Aż mnie to ciekawi,ta cała sprawa z tym nauczycielem,Juliet i jej bratem Benem.On ma tak na imię nie?


Believe that dreams come true, because they do.

Offline

 

#6 2010-10-30 14:07

 alkamb

Użytkownik

1539331
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 301
Punktów :   

Re: 04x06 Easy J

Ja mam pewną spiskową teorie ale nie wiem czy ma sens.

Może Colin z Juliet robią jakiś plan,  ale nie chodzi o zniszczenie Sereny. I Colin może w ogóle nie wie o istnieniu Bena.
Może płaci Juliet za to że odciąga Nate'a od Sereny? Bo on tam coś wspomina że są rzeczy na które warto czekać, może to aluzja do tego że mają z S poczekać aż ona skończy lekcje z nim. [Bądźmy szczerze i tak nie wytrzymają. ]

Dużo tego 'może' w mojej wypowiedzi xD


I'm Chuck Bass....... To wszystko co mam do powiedzenia xDD

Offline

 

#7 2010-10-31 21:04

 Ni

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 550
Punktów :   

Re: 04x06 Easy J

Nejt jest nawet przystojniejszy od Chucka, ale Chuck ma w sobie to coooooś. ^^

Wreszcie nadrobiłam te dwa odcinki, o.

Musze powiedzieć, że przez chwilę miałam wrażenie, ze Plotkara robi się coraz nudniejsza. Aż do wielkiego come back Jenny! Szkoda, że wróci dopiero w połowie sezonu...

Końcówka - mrr... Wykładowca też nawet, nawet. Liczyłam na romans Sereny z profesorem, a tu nici.

Alkamb: Moja pierwsza myśl była właśnie taka. Przeczekają, w między czasie trochę się poobmacują między wykładami, minie te 7 tygodni i zacznie się kolejny poważny półmiesięczny związek Sereny. Ale wyskoczyła Juliet... Myślę, że te spotkania przy taksówce to raczej nie przypadek. Tylko nie mam zielonego pojęcia, w czym przeszkadza mu Serena. A może... Juliet jest po prostu... ekskluzywną damą do towarzystwa? xD


B&J <3

Jestem kobietą. To jest czekolada. Której części nie rozumiesz?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gossip-girl.pun.pl