• Index
  •  » Spoilery
  •  » czego mozemy spodziewać się w 4 sezonie

#16 2010-05-25 22:07

 Ni

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 550
Punktów :   

Re: czego mozemy spodziewać się w 4 sezonie

Idziemy na casting? : D


B&J <3

Jestem kobietą. To jest czekolada. Której części nie rozumiesz?

Offline

 

#17 2010-05-25 22:20

 simetra

Użytkownik

8016655
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 167

Re: czego mozemy spodziewać się w 4 sezonie

haha chętnie, ale wątpię, że mi uwierzą, że mam ponad 20 lat XD
chyba, że znajdzie się też rólka dla młodszych kobit. jakaś nieślubna córka Rufusa. albo lepiej - Cyrusa ;D
wyjdę i powiem 'not enough! not enough!' a oni od razu mnie zaangażują XD

Offline

 

#18 2010-05-25 22:24

 Ni

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 550
Punktów :   

Re: czego mozemy spodziewać się w 4 sezonie

haha.'Dobry' makijaż (trzeba wziąć przykład z dziewczyn - tostów) i jakaś szansa jest... Mi bardziej pasowałaby rola siostry Nate'a. Blisko Chucka. ; D

A, tak gwoli ścisłości, bo gdzieś było info o tym promo na stronie CW - powtarzają od początku 3 sezon... :-)


A... no i nie wiem czy mam wklejać, ale chyba sobie daruje, bo właściwie mało tam było... Aktor grający Erica mówił coś, że BYĆ MOŻE w 4 sezonie poznamy brata Sereny z innej strony. ;-) A, no i, że gdy Jenny wróci, to 'będzie miała Erica jako swojego przyjaciela' (nie mam pojęcia jak to inaczej powiedzieć. ; d).

Ostatnio edytowany przez Ni (2010-05-25 22:28)


B&J <3

Jestem kobietą. To jest czekolada. Której części nie rozumiesz?

Offline

 

#19 2010-05-25 22:44

 simetra

Użytkownik

8016655
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 167

Re: czego mozemy spodziewać się w 4 sezonie

e tam, od lepiej razu robić za kochankę Chucka ;DD

no też mi się coś tam o oczy obiło z Erickiem.
ale od czasu, kiedy twórcy zapowiadali 'bardzo emocjonujący wątek z matką Chucka, w którym Chuck i Blair będą się na wzajem wspierać' podchodzę z dystansem do ich spojlerów ;p
ale jeżeli Erick ma pokazać się z nowej strony, to może być ciekawe.

co do Jenny, jeżeli wróci gdzieś pod koniec, to mam nadzieję, że nie jak G. z Jezusem w sercu i strachem przed kłamstwem i używkami XD

Offline

 

#20 2010-05-25 23:15

 Ni

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 550
Punktów :   

Re: czego mozemy spodziewać się w 4 sezonie

Ta. Przewidywalny trochę, za krótki, na koniec wrzucili to z Sereną, nie wiadomo po co. Zamiast jej ojca wolałabym matkę Chucka, a ona właściwie 'przemknęła'. Uciekła, gdy zaczęło się dopiero robić ciekawie. 


G. jest suką i to w niej uwielbiam. Kłamie, kręci. Prawie udało jej się w przekonać wszystkich do swej 'przemiany'. ;-) IMO to jest przypadek tragiczny - co by nie robili, ona taka pozostanie. :-P A co do Jenny... ma podobno wrócić w połowie sezonu jakoś, zresztą chyba gdzieś to już pisałam. Przemiana? hmmm... Jakoś brak mi na razie pomysłów. Może zacznie liczyć się z innymi, odpuści sobie Nate'a i zostawi go na pożarcie Serenie? Podejrzewam, że może zmienić styl, makijaż, fryzurę. Ciekawe co zrobi B. : D


B&J <3

Jestem kobietą. To jest czekolada. Której części nie rozumiesz?

Offline

 

#21 2010-05-26 15:45

 plistek43

Użytkownik

21281858
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 403

Re: czego mozemy spodziewać się w 4 sezonie

Myślę,ze matka chucka może powrócić w 4 sezonie.Bo jakoś sprawa między nia a C pozostała na uboczy.Wyjechała i już.Mam nadzieję,że wróci i będzie blisko swojego synka;)
I szczeże kibicuje C&B,będą razem.
eric mi się też obił.Fajnie by było gdyby jego postać "podretuszowali i zmienili".I Jenny wraca,koło połowy 4 sezonu albo nawet dalej.Na plakacie promującym sezon 4 jest Vanessa za to Jenny już nie ma.Czyli V będzie...yyyyyyyy,masakra.Chociaż do tego plakatu użyto zdjęcie z 3 sezonu,tylko "skasowali" Jenny.
A LJ wróci,mama nadzieje.Z nią przynajmniej nie jest nudno.Fakt czasem przynudzali.Wróci zmieniona i nadal będzie przyjaznić się z Ericiem.W sumie to świetni z nich przyjaciele.Jak to w przyjazni bywa kłucą się i umią sobie przebaczyć.Tak właśnie wygląda ich przyjazń;)


Believe that dreams come true, because they do.

Offline

 

#22 2010-05-26 23:40

 Ni

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 550
Punktów :   

Re: czego mozemy spodziewać się w 4 sezonie

No Eric, podobno, do powrotu Jenny, ma dostać więcej 'czasu' + nowego chłopaka. : D




Eva [nowa postać] ma pojawić się przynajmniej w 3 odcinkach. [spoilertv.com]

Ostatnio edytowany przez Ni (2010-05-29 17:18)


B&J <3

Jestem kobietą. To jest czekolada. Której części nie rozumiesz?

Offline

 
  • Index
  •  » Spoilery
  •  » czego mozemy spodziewać się w 4 sezonie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.berlin-hotel.pl/