#31 2010-11-05 22:59

 klau

Administrator

9781512
Zarejestrowany: 2010-05-17
Posty: 439

Re: Vampire Diaries

Tay się chyba dołączy do Karolci : D
ach podobała mi się ta scena z Damonem i Eleną na koniec.
nie spodziewałam się, że pociągną wątek z Klausem z książki, ciekawe czy też go będą musieli zabić specjalnym drzewem xD
Bonnie i Jer, plis noł!

Offline

 

#32 2010-11-12 23:50

 Ni

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 550
Punktów :   

Re: Vampire Diaries

Aj, miałam wypowiedzieć się (tak fajnie to brzmi! ) tu od dawna, ale wzięłam się za to dziś. A jako, że dziś jest piątek (weekendu tego nie-początek) mamy... NOWY ODCINEK!

Też wyniuchałam coś pomiędzy Tay'em a Caroliną... No zobaczymy. Głupia, że mu powiedziała!
Damon... Łojesualeonjestprzyztojnyiwogule. Ta scena w 8. odcinku, na schodach, to spojrzenie... A ostatnia scena była mistrzostwem. Zaś w odcinku 9: wiedziałam, że wyląduje z Rołz od momentu, w którym zaczęli razem "pracować". BTW ta aktorka ma taaaaki dziwny akcent, że ledwo ją idzie zrozumieć. Ale była klata Damona. Po raz drugi(!) w serialu. Czyżby najlepsza scena odcinka?
Klauuuuz... Nieśmiertelny skurczybyk. Ale trik z monetami niezły, chciałabym go wykorzystać przeciw pokazać pewnym osobom.
Bonnie i Dżeremi. Ech... Dlaczego, pytam się? A teraz jeszcze trójkąt Boni-Dżeremi-Luk. No bez jaj. Ale szczęśliwy Dżeremi, to przystojny Dżeremi! A przystojny Dżeremi, to szczęśliwa Ni. A więc szczęśliwy Dżeremi = przystojna Ni?
Dlaczego nie zaskoczył mnie fakt, że Kasia została przemieniona przez Rołz? Obstawiałam Trevora, byłam blisko!
Gdzie jest to dziecko, się pytam? Dorosło, rozmnożyło się, jej dziecko znowu dorosło, rozmnożyło się etc., etc., etc. i tak powstała Czokapik Elena?
Na miejscu Eleny bym się przemieniła. Ona się starzeje, już widać pierwsze zmarszczki! A Steff taki młody i jędrny...
Poza tym uchroniło ją by to od śmierci, a przynajmniej śmierci na stole ofiarnym. Ciekawe, czy wampirom rosną włosy. Albo paznokcie? Bo pryszczy chyba nie maja, nie? Tak na logikę biorąc... Rany im się goją, więc syfy też. No i chyba nie tyją, nie? Nawet jak się przepiją. Ja bym brała!
Ojciec Luke'a to taki kolejny... Czarny charakter?


B&J <3

Jestem kobietą. To jest czekolada. Której części nie rozumiesz?

Offline

 

#33 2011-01-29 14:07

 klau

Administrator

9781512
Zarejestrowany: 2010-05-17
Posty: 439

Re: Vampire Diaries

żal mi było niesamowicie Rose, płakałam razem z Damonem gdy ją dźgnął. ach jakiż on uczuciowy : D
Jules mnie wkurza, sprowadzi teraz całą sforę do MF i urządzą sobie wampirzą rzeź podczas kolejnej pełni, dużo krwi będzie i flaków i martwych wampajrów XD
pocałunek wampira z wilkiem mm ciekawie ciekawie : D

Offline

 

#34 2011-01-29 22:41

 Ni

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 550
Punktów :   

Re: Vampire Diaries

klau napisał:

żal mi było niesamowicie Rose, płakałam razem z Damonem gdy ją dźgnął. ach jakiż on uczuciowy : D

a już się bałam, że jestem nienormalna. ; o Szczerze mówiąc, to łzy Damona wzruszyły mnie bardziej niż sama śmierć Rołz. XD

Sean mnie denerwuje. Najpierw latał za Elenką, teraz za Karolajn. Zacząłby się szanować. Jak mnie gdzieś nie chcą, to się nie pcham.


B&J <3

Jestem kobietą. To jest czekolada. Której części nie rozumiesz?

Offline

 

#35 2011-05-10 00:00

 klau

Administrator

9781512
Zarejestrowany: 2010-05-17
Posty: 439

Re: Vampire Diaries

biedna Jenna, jestem nadal w szoku

Offline

 

#36 2011-05-11 14:19

 Ni

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 550
Punktów :   

Re: Vampire Diaries

mi jakoś średnio szkoda Jenny - podejrzewałam, że umrze, gdy ją przemienili
za to scena z odchodzącym Damonem.. heartbreaking :-(


B&J <3

Jestem kobietą. To jest czekolada. Której części nie rozumiesz?

Offline

 

#37 2011-05-12 16:28

 klau

Administrator

9781512
Zarejestrowany: 2010-05-17
Posty: 439

Re: Vampire Diaries

ja obstawiałam Rica jak przetoczyli mu Klausa w butelkach.
mam nadzieję, że Car będzie z Tylerem

Offline

 

#38 2011-05-12 16:59

 alkamb

Użytkownik

1539331
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 301
Punktów :   

Re: Vampire Diaries

Musze się pochwalić ze wzięłam się za Pamiętniki.. ;P
Jestem na finałowym odcinku 1 serii a 2 mam zamiar oglądać w wakacje ;D
I co więcej podoba mi się!


I'm Chuck Bass....... To wszystko co mam do powiedzenia xDD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zrodlo noclegi Dźwirzyno