#16 2010-09-18 10:10

 plistek43

Użytkownik

21281858
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 403

Re: Vampire Diaries

Też mi żal Matta.Niedługo wszyscy będą wampirami w jego otoczenie,a on nic nie będzie wiedział.Bo coś mi się wydaje,że go nie przemienią.A jak już to by nastąpiło to po długim czasie,tak mysle.I Karolka jako wampir???Kąpletnie mi nie pasuje.


Believe that dreams come true, because they do.

Offline

 

#17 2010-09-19 23:00

 Ni

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 550
Punktów :   

Re: Vampire Diaries

A mi się właśnie odcinek podobał bardziej niż pierwszy. : D
Caroline była imo świetna, zaradna. A scena w korytarzu z Damonem w ogóle. Kaśkę przypominała.
Śmiechowa była za to scena, gdy wszyscy pocieszają Karolajn, a nikt nie pomyśli, by zająć się TRUPEM leżącym obok. No faktycznie, w miejscu pełnym ludzi nikt nie zauważy.
Ciekawi mnie tajemnica Lockwoodów. ; >
Elena meganudna, ale doszłam do wniosku, że Stefcio w gruncie rzeczy chłopakiem złym by nie był - miły, uczynny, ciapowaty odrobinkę, ale wierny. Szybki i przekonywujący! ; d
Damon ostatnio jest jakiś nieswój. Szkoda mi go. : <


B&J <3

Jestem kobietą. To jest czekolada. Której części nie rozumiesz?

Offline

 

#18 2010-09-20 19:05

 bella92

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-05-29
Posty: 173
Punktów :   

Re: Vampire Diaries

Bo Kaśka miesza ;p no caroline mi nie pasuje na wampira wogole ;p A Lockwoodowie to wilkołaki jakies mieszane kurde XD


"Look down deep, into the soul I know you have, and tell me if what you feel for me is real, or if it's just a game. If it's real, we'll figure it out...all of us. But if it's not, then please Chuck, just let me go."

Offline

 

#19 2010-09-21 14:26

 klau

Administrator

9781512
Zarejestrowany: 2010-05-17
Posty: 439

Re: Vampire Diaries

miałam coś dopisać i ciągle zapominam xD
Bonnie mnie denerwuje, najpierw jest 'tak Damon daj Karolci krwi, uratuj ją' a później gdy Kasia już zabiła Karolcię 'Damon to wszystko twoja wina, zabije cie' matko co za denerwująca dziewczyna

Offline

 

#20 2010-09-22 19:33

 nadira1204

Użytkownik

7619400
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2010-09-22
Posty: 61
Punktów :   

Re: Vampire Diaries

Serial ten oglądam tylko i wyłącznie ze względu na Damona A ostatnio także ze względu na Kat, bo na szczęście jest całkiem inna niż Elena. Na Stefcia patrzeć nie mogę, jest tak słodko-ciapowaty, że szkoda słów. No, ale jak na razie to ten serial miał najlepsze rozpoczęcie sezonu tej jesieni, nawet jeśli poziom spadł w 2 odcinku

Offline

 

#21 2010-09-22 22:07

 Ni

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 550
Punktów :   

Re: Vampire Diaries

Może jakiś OGNISTY romans Damon/Bonnie? xD
http://static.tvfanatic.com/images/gallery/new-vampire.jpg
rozbawiło mnie. ; d

Nadira1204: Chyba większość ogląda głównie dla Damona. xD A mi się drugi odcinek podobał!


B&J <3

Jestem kobietą. To jest czekolada. Której części nie rozumiesz?

Offline

 

#22 2010-09-25 16:38

 klau

Administrator

9781512
Zarejestrowany: 2010-05-17
Posty: 439

Re: Vampire Diaries

hmmm Karolcia bardzo ładnie wyglądała z tym mocnym makijażem oczu : D widać, że kocha Matta skoro sama doprowadziła do zerwania, żal mi jej w sumie teraz jest. jednak pociągnęli ten wątek z książki i zrobili w Lockwoodów wilkołaki, tylko kurczę w książce Tyler się normalnie przemieniał, chyba, że ten kamień zatrzymuje przemianę (?) ogólnie T. jest chyba jakimś samcem alfa skoro jego wujek się powstrzymał przed zabiciem Karolci.
kurde Kasia jest jakąś szaloną Rosjanką która stworzyła sobie sobowtóra zapewne do tego, żeby nękać dalej Salvatorów? albo ubzdurała sobie w swojej główce, że ona będzie ze Stefciem a sobowtór przypada dla Damona? nie ogarniam tego

Offline

 

#23 2010-09-25 21:04

 bella92

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-05-29
Posty: 173
Punktów :   

Re: Vampire Diaries

ja nie ogladam dla Damona ;p No dziwne tojest ;p Jestem Ciekawac co ta Kaśka wymyslila xD


"Look down deep, into the soul I know you have, and tell me if what you feel for me is real, or if it's just a game. If it's real, we'll figure it out...all of us. But if it's not, then please Chuck, just let me go."

Offline

 

#24 2010-09-25 22:27

 nadira1204

Użytkownik

7619400
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2010-09-22
Posty: 61
Punktów :   

Re: Vampire Diaries

Może chce Caroline przeciągnąć na swoją stronę?? Bonnie mnie zaczyna irytować:/ Wielka czarownica nienawidząca wampirów... A swoją drogą Karolcia jest o wiele lepsza jako wampir, ma o wiele większy pazur

Offline

 

#25 2010-09-26 00:42

 Ni

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 550
Punktów :   

Re: Vampire Diaries

Obejrzałam. Zatrzymywało mnieSupernatural. xD

Haha. Pomyślałam dokładnie to samo: Caroline powinna się tak malować wcześniej.
Elena mi dzisiaj podpadła. Tak się zachowywać wobec Damona? Ona, święta i zawsze w porządku wobec każdego? Ech.
Steff w sumie taki zły nie jest, zaczyna mi się wydawać coraz bardziej sympatyczny. : D


B&J <3

Jestem kobietą. To jest czekolada. Której części nie rozumiesz?

Offline

 

#26 2010-09-26 12:19

 plistek43

Użytkownik

21281858
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 403

Re: Vampire Diaries

Ja najbardziej to i tak lubię Damona:D
Stefan nie jest zły.Ale to nie zmienia faktu że jest taki ciapowaty.Karola jako wampir to mi nie pasowała,może pózniej podpasuje.


Believe that dreams come true, because they do.

Offline

 

#27 2010-10-03 20:09

 klau

Administrator

9781512
Zarejestrowany: 2010-05-17
Posty: 439

Re: Vampire Diaries

Stefcio wykiwał Kasię, no nie spodziewałam się, że tak ją podpuści : D Katarzyna pokazała jakieś resztki człowieczeństwa w końcu xd

Offline

 

#28 2010-10-08 13:14

 Ni

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 550
Punktów :   

Re: Vampire Diaries

Kat i Mason wyglądają razem... WOW! : D Byłoby jeszcze fajniej, gdyby nie "wywołała" jego wilkołactwa. Wygląda na to, że Moon Stone jest kolejnym punktem planu Kaśki. Jeśli miał go Tyler, to są dwie możliwości:
a) kiedyś należał do Kasi
b) ma związek z wilkołactwem.
Obstawiałabym obie. Może prowokuje przemianę? Albo daje władzę nad wilkołakami? Nie lubię takiego przerywania bez odpowiedzi!
Steff potrafi być czasem słodki (czy ja właśnie to powiedziałam?! W drugim sezonie Stefan zdecydowanie na plus : >), ale ta ostatnia scena wywołała u mnie atak śmiechu. I to nieśmiertelne "It's always you and me, Stefan".
Też bym sobie poimprezowała z Jeremym...


Edit:
Albo ktoś coś pokręcił, albo następny odcinek 21 października. ŚWINIE!!!

Edit2:
Tvfanatic.com nic nie pomieszał. Buee... Promo też mówi, że 21 października. : (
O, właśnie

PROMO

Bonnie wraca... Liczę na to, że w końcu coś zrobi poza "jesteś wampirem, więc jesteś zły, ciesz się, że cię nie zabiłam".
Wspominałam, że Mason i Kat wyglądają razem bosko?


opisik:
-KATHERINE CHOOSES A NEW VICTIM - Despite Elena's (Nina Dobrev) efforts to keep Jeremy (Steven R. McQueen) safe, he offers to help Damon (Ian Somerhalder) and Alaric (Matt Davis) deal with Katherine (Nina Dobrev). Sheriff Forbes (Marguerite MacIntyre) and Caroline (Candice Accola) share a few rare moments of quality mother/daughter time. Bonnie (Katerina Graham) accidentally discovers new information about Mason (guest star Taylor Kinney) and shares it with Stefan (Paul Wesley) leading Damon to take matters into his own hands. Sara Canning and Zach Roerig also star.

Kto jest jej nową ofiarą? : >

Edit3:
Co do Kamienia Księżycowego, to:

magiaorientu.com napisał:

Otacza go aura magii i mistycyzmu. W wielu kulturach uważany jest za święty, magiczny kamień. W Indiach nazywany jest kamieniem marzeń sennych, przynoszącym noszącej go osobie miłe senne doznania. W krajach arabskich kobiety noszą kamień księżycowy wszyty w ubranie w sposób niewidoczny z zewnątrz, ponieważ wierzą, że jest symbolem płodności.

Wiele osób wierzy, że kamień księżycowy wzmacnia nas emocjonalnie i wpływa na podświadomość. Nazywany również kamieniem kochanków wzbudza uczucia i wzmacnia radość miłości. Przypisuje mu się również właściwości wzmacniające intuicję i zdolność rozumienia.

Czyżby scenarzyści chcieli iść tą drogą? Może nazwa miała nas zmylić? Może to nim chce "przekonać" do siebie Steffa albo wpłynąć na Elenę? Choć wciąż nie wierzę w Kaśkę nieszczęśliwie zakochaną wampirzycę... Aj, nie wytrzymam dwóch tygodni... ;-)

Edit4:
Opis 7. docinka z spoilertv.com

Stefan and Damon decide on a new plan to deal with Katherine at the Lockwood's masquerade ball.

Ha! Czytałam wcześniej, że w Halloween ma odbyć się bal i odcinek ten ma być podzielony na dwa, tzn. dwuczęściowy jakby. Czyżby to było to?: > Spoiler niesprawdzony, ale...! ;-)

Ostatnio edytowany przez Ni (2010-10-08 14:13)


B&J <3

Jestem kobietą. To jest czekolada. Której części nie rozumiesz?

Offline

 

#29 2010-10-30 15:50

 klau

Administrator

9781512
Zarejestrowany: 2010-05-17
Posty: 439

Re: Vampire Diaries

matko Ni, ale wyedytowałaś tego posta xd

bal za nami i co? przypuszczam, że Kasieńka długo w grobowcu nie posiedzi, dochodzi możliwość, że może będą chcieć ją wymienić z porywaczami za Elę

Bonnie i Jer?! jakoś mi to nie podchodzi

Offline

 

#30 2010-10-30 20:50

 Ni

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 550
Punktów :   

Re: Vampire Diaries

No ja się produkuję, a nikt nie czytaaa! : <

Jeremy zawsze leci na starsze. Vicky, Anna, Bonnie... W dodatku każda z jego wielkich miłości szybko umiera. Toksyczny chłopak! : P
Długo z pewnością nie, ale trochę nam zdąży przyschnąć.
Końcówka mi się podobała, o.
Jak ja nie lubię tych smętów Eleny ze Steffem. Właściwie ostatnio, to smętów Eleny skierowanych do Steffa. Na miejscu gościa zajęłabym się już dawno Kasią. Wygląd ten sam, a przynajmniej nie jest tak nudna i bardziej charakterna.
Gdzie się podziały teksty Damona?!
Z Tylerem przewidywalne jak to, że Sylwester będzie 31.12. Pytanie na niedzielę: do którego wesołego teamu dołączy?


B&J <3

Jestem kobietą. To jest czekolada. Której części nie rozumiesz?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Mesmerize Guest House